Romantický večer aneb BDSM
Romantický večer aneb BDSM

Romantický večer aneb BDSMTak pánové! Romantický večer při svíčkách, které jste koupili v akci nebo ukradli na hřbitově, dobrého vína, jak jinak než krabicového v poměru cena/výkon a skvělým jídlem z rychlého občerstvení umí udělat každý. Co ale takhle udělat večer atypický, který se liší od běžného romantického večera jako letošní volby? My vám s tím pomůžeme a ukážeme, jak zaručeně překvapit váš protějšek…  


Zkuste něco nového a tím nemyslíme zrovna kokain, i když při té myšlence by špatný nebyl. Ale zpět k tématu jak změnit všední večer, na který určitě budete vzpomínat jako třeba na Bartošovou.


Věřte, nevěřte, ale s touhle sadou překvapíte každou ženu, která se bude chtít nechat svázat a ponižovat. Tohle slovo ve mně vždy evokuje nepřetržitou erekci. Bohužel, ale v redakci nemáme žádnou ženu, tedy žádnou která by se nechala dobrovolně svázat.... jen ty pohřešované, ale pššt.


Varianta druhá je, že žena má vše pod kontrolou a vy jste ten školáček, který dostal špatnou známku a musí být potrestán. Ač se rozhodnete pro jakoukoliv variantu tak věřte, neprohloupíte.


Tato sada obsahuje přesně to co potřebujete. A když k tomu přidáte některý s našich nabízených oblečků, máte dokonalý večer a néé jenom jeden! A při těch vánocích, tak třeba tento, ne? Nebo raději klasiku? To už necháme na vás...
KONTAKT
Vobinuška Jan
tel. 739 025 045
Hejda Jiří
tel. 730 826 247
E-mail
info@modraustrice.com
Facebook:
ModraUstrice.com
SexShop Modrá Ústřice
ModraUstrice.com je profesionální a diskrétní eshop se širokou nabídkou erotických pomůcek. Nabízíme rozsáhlou škálů zboží jak pro ženy, muže tak i páry. Věříme, že s našimi produkty oživíte váš partnérský život či uděláte někomu radost dárkem od nás.

Diskrétnost je u nás samozřejmost, veškeré objednávky jsou baleny tak, že absolutně nepoznáte co balíček obsahuje či odkud byl poslán.