Co jste (možná) nevěděli o orgasmu
Co jste (možná) nevěděli o orgasmu

Co jste (možná) nevěděli o orgasmu

Celkem 11 faktu o ženském orgasmu, o kterých jste možná nevěděli...1. Každá žena to má  samozřejmě jinak, ale podle průzkumů jim trvá zhruba 10-20 minut, aby  dosáhly vrcholu. Samozřejmě je k tomu nutná určitá stimulace.
2. Ženský orgasmus trvá v průměru 20 vteřin.
3. Žena může zažít orgasmus i během porodu. Jen si to tak úplně moc neužije, co si budeme povídat.
4. Žena může zažít orgamus i bez styku. Stačí jí k tomu pouze síla myšlenek, fantazie a správná technika dýchání.
5. Zvukové projevy prohlubují orgasmus. V tantrickém sexu pokud žena při orgasmu sténá, naleje se jí sexuální energie i do prsou, krku a hlavy.
6. 60% procent žen orgasmus jen dokonale hraje. Aspoň podle výsledků posledních studií. A pokud si pánové myslíte, že opravdový orgasmus od hraného lehce poznáte, tak fakt ne – nepoznáte.
7. Ve vztahu to jde lépe. Ženy dosahují snáze orgasmu s muži, které znají, které milují, kterým důvěřují. Málokterá žena umí dojít k vrcholu během náhodného sexu.
8. Některé ženy zkrátka nemůžou orgasmu dosáhnout: 10 - 15% žen je takzvaně anorgasmických. Prostě to z nějakého důvodu nejde, no – není třeba (ani co platné) ‚zacházet‘ do hloubky.
9. Prvního orgasmu se žena dočká průměrně v 18 letech.
10. 47% žen dosáhne prvního orgasmu během masturbace.
11. 49% žen, které trápí migrény, přiznávají, že jim sex, přesněji řečeno orgasmus, na bolest hlavy pomáhá. Takže už žádné výmluvy, dámy.KONTAKT
Vobinuška Jan
tel. 739 025 045
Hejda Jiří
tel. 730 826 247
E-mail
info@modraustrice.com
Facebook:
ModraUstrice.com
SexShop Modrá Ústřice
ModraUstrice.com je profesionální a diskrétní eshop se širokou nabídkou erotických pomůcek. Nabízíme rozsáhlou škálů zboží jak pro ženy, muže tak i páry. Věříme, že s našimi produkty oživíte váš partnérský život či uděláte někomu radost dárkem od nás.

Diskrétnost je u nás samozřejmost, veškeré objednávky jsou baleny tak, že absolutně nepoznáte co balíček obsahuje či odkud byl poslán.